
Электрическая газонокосилка Bosch Universal Rotak 37-555 (1.4 кВт, 370 мм) (06008A6501)
- Готово к отправке
- Код: 06008A6501
6 788 ₴
5 802 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Bosch Universal Rotak 37-555 (1.4 кВт, 370 мм) (06008A6501). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Уровень шума | 75 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-70 мм |
| Габаритні розміри | 1170x360x910 мм |
| Дополнительно | з 5 рівнями скошування, центральне керування |
| Матеріал корпуса | удароміцний пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Площадь обработки | 550 кв. м |
| Мощность | 1400 Вт |
| Різальна система | лопісний ніж |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип питания | від мережі |
| травозбірник | 40 л |
| Ширина обработки | 370 мм |
- Цена: 5 802 ₴






