
Пила торцовочная GTM HM1245 с протяжкой (1800 Вт, 305 мм) (2553)
- Нет в наличии
- Код: 2553
17 187 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна GTM HM1245 з протяжкою (1800 Вт, 305 мм) (2553). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.6 кг |
| Габаритні розміри | 930x560x530 мм |
| Глибина різу | 105 мм / 60 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск, струбцина, пилозбірник, бічні розширювачі, шестигранний ключ, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | від 0° до 45°, від 45° до 90° |
| Напряжение питания | 1ф мережа (220 В) |
| Мощность | 1800 Вт |
| Размер стола | 600х390 мм |
| Тип питания | від мережі |
| Скорость вращения вала | 3800 об/хв |
| Ширина різу | 330 мм |
- Цена: 17 187 ₴


