
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDS 18V-215 (18 В, без АКБ) (06019N2020)
- Готово к отправке
- Код: 06019N2020
6 906 ₴
6 222 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDS 18V-215 (18 В, без АКБ) (06019N2020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 121x77x210 мм |
| Дополнительно | реверс, руків'я з прогумованим покриттям, тримач біт із шестигранним хвостовиком, функція автоматичної зупинки або уповільнення, світлодіодне підсвічування |
| Діаметр шурупів | M16 |
| Комплектация | акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 215 Н*м |
| Количество ударов | 3000 / 3800 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень шума | 100 дБ |
| Різьба шпинделя | 1/4" (6.35 мм) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Хвостовик | шестигранний |
| Скорость вращения вала | 2100 / 3300 об/хв |
- Цена: 6 222 ₴




