Мини-мойка высокого давления Karcher K4 Classic Car (1.8 кВт, 420 л/ч) (1.679-422.0)
- Нет в наличии
- Код: 1.679-422.0
9 989 ₴
+380 (96) 033-74-84
Мини-мойка высокого давления Karcher K4 Classic Car (1.8 кВт, 420 л/ч) (1.679-422.0)Нет в наличии
9 989 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-мийка високого тиску Karcher K4 Classic Car (1.8 кВт, 420 л/год) (1.679-422.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | 264x256x450 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Дополнительно | система Quick Connect на апараті, подача миючого засобу через всмоктуючий шланг, вбудований фільтр тонкого очищення води |
| Комплектация | набір для очищення автомобіля Car: щітка, що обертається, пінна насадка 0,3 л, автошампунь 3-в-1, 1 л; пістолет G 120 Q; адаптер підключення до садового шлангу 3/4 ; шланг високого тиску, 6 м; струменевий трубка |
| Напряжение питания | 220 - 240 В |
| Мощность | 1800 Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 130 бар |
| Частота | 50 - 60 Гц |
- Цена: 9 989 ₴
