
Садовый измельчитель компоста Bosch AXT 22 D (2.2 кВт) (0600803003)
- Нет в наличии
- Код: 0600803003
25 500 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач компосту Bosch AXT 22 D (2.2 кВт) (0600803003). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Производительность | 170 кг/час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 707x388x965 мм |
| Дополнительно | система безпеки від випадкових запусків і захист від перевантаження |
| Максимальна товщина гілки | 38 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 2.2 кВт (2.9 к.с.) |
| Уровень шума | 89 дБ(A) |
| Різальна система | різальний барабан та фрези |
| травозбірник | 53 л |
| Скорость вращения вала | 40 об/хв |
- Цена: 25 500 ₴




