
Диагональные бокорезы Bosch (160 мм) (1600A032VE)
- Нет в наличии
- Код: 1600A032VE
665 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діагональні бокорізи Bosch (160 мм) (1600A032VE). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 кг |
| Габаритні розміри | 160х61х20 мм |
| Дополнительно | максимальний розмір розкриття губок: 0.1-0.3 мм |
| Общая длина | 160 мм |
| Материал | Высокоуглеродистая сталь |
| Підходить для | різання дротів, металевих елементів й дрібних деталей |
| Руків'я | TPR+TPR |
| Твердость рабочей части | 60 HRC |
- Цена: 665 ₴


