
Съемник изоляции проводов Bosch Professional (160 мм) (1600A01V03)
- Готово к отправке
- Код: 1600A01V03
1 190 ₴
1 044 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Знімач ізоляції проводів Bosch Professional (160 мм) (1600A01V03). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.18 кг |
| Длина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 210x68x28 мм |
| Дополнительно | антитиковзке покриття, регулювальний гвинт з пружиною |
| Диаметр | 0-10 мм² |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | роботи з кабелями |
| Тип | кліщі для зняття ізоляції |
- Цена: 1 044 ₴


