
Полуавтомат инверторный 4 в 1 GTM MCTD-416L с функцией плазмореза (160 А) (50403)
- Нет в наличии
- Код: 50403
27 597 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (160 А) (50403). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.8 кг |
| Довжина кабеля електродотримача | 3 м |
| Дополнительно | функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги, функція 2T/4T, функція VRD, LСD-екран із підсвічуванням, мікропроцесорне керування, захист від перегріву, перенапруги та перевантаження |
| Диаметр электрода | 2.5 - 4 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектация | електродотримач з кабелем та байонетним роз’ємом, затискач маси з кабелем та байонетним роз’ємом, пальник з роз’ємом KZ-2 (євро) - 3 м, плазмотрон (4 м), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Напряжение холостого хода | 53 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 10.2 кВА |
| Мощность | 7.5 кВт |
| Сила тока | 160 А |
| Степень защиты | IP21S |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Тип зварювання | CUT, MIG/MAG, MMA, TIG |
| Скорость подачи | 9 м/хв |
- Цена: 27 597 ₴








