
Аккумуляторная коса Metabo RTD 18 LTX BL 30 (18 В, без АКБ, 300 мм) (601720850)
- Готово к отправке
- Код: 601720850
7 688 ₴
6 685 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна коса Metabo RTD 18 LTX BL 30 (18 В, без АКБ, 300 мм) (601720850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Комплектация | ручка-скоба, плечовий ремінь, захисний кожух, котушка з подвійною ниткою (нитка Ø 2 мм, 4 м), торцевий шестигранний ключ, хрестова викрутка; без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Руків'я | D-подібна |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 0-6500 об/хв |
| Ширина обработки | 300 мм |
- Цена: 6 685 ₴



