
Мотокультиватор GTM GH-7/100-3 (7 л.с., 600-1000 мм) (83064)
- Нет в наличии
- Код: 83064
31 359 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокультиватор GTM GH-7/100-3 (7 к.с., 600-1000 мм) (83064). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 82 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина обработки | 170 мм |
| Дополнительно | інерційно-оливний повітряний фільтр, регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості, механізм перемикання передач з подовженим важелем та захистом від випадкового включення заднього ходу |
| Комплектация | фрези (3 пари ), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 2 вперед / 1 назад |
| Объем двигателя | 212 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Редуктор | шестерний |
| Ширина обработки | 600/1000 мм |
- Цена: 31 359 ₴



