
Мотокультиватор GTM B-7/88-2 (7 л.с., 350-880 мм) (83060)
- Нет в наличии
- Код: 83060
20 901 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокультиватор GTM B-7/88-2 (7 к.с., 350-880 мм) (83060). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина обработки | 170 мм |
| Дополнительно | інерційно-оливний повітряний фільтр, регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості, клинопасова передача між двигуном та редуктором, фрези з 4 ножами на кожній |
| Комплектация | фрези (3 пари ), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 1 вперед / 1 назад |
| Объем двигателя | 212 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Редуктор | ланцюговий |
| Ширина обработки | 350/550/880 мм |
- Цена: 20 901 ₴


