
Мойка высокого давления GTM LT707G-2500B (2.5 кВт, 450 л/ч) (33008)
- Нет в наличии
- Код: 33008
12 994 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B (2.5 кВт, 450 л/год) (33008). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Витрати | 450 л/год |
| Габаритні розміри | 520x460x380 мм |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Дополнительно | алюмінієва помпа стійка до корозії, термозахист двигуна, система Total Stop |
| Комплектация | шланг високого тиску 8 м, пістолет із регульованою форсункою, турбо-насадка, фільтр грубого очищення, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Температура води | 40 °С |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип питания | мережеве |
| Давление | 20 - 195 бар |
- Цена: 12 994 ₴


