
Лазерный нивелир Bosch Quigo (10 м) (0603663503)
- Нет в наличии
- Код: 0603663503
2 715 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch Quigo (10 м) (0603663503). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 кг |
| Дополнительно | автоматичне регулювання рівня |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 2 батарейки LR03/AAA, універсальний затискач ММ 2, перехідна пластина, інструкція, гарантійний талон, коробка |
| Лазерный диод | 635 нм |
| Проекція | 1 вертикальна та 1 горизонтальна |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Размер | 65x65x65 мм |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Тип питания | 2 батарейки x 1.5 V LR03 (AAA) |
| Точність | ± 0,8 мм/м |
| Час самонівелірування | ≤ 6 с |
- Цена: 2 715 ₴



