Краскораспылитель Wagner Control Pro 250 M (0.55 кВт, 1.25 л/мин) (2371053)
- Нет в наличии
- Код: 2371053
26 329 ₴
+380 (96) 033-74-84
Краскораспылитель Wagner Control Pro 250 M (0.55 кВт, 1.25 л/мин) (2371053)Нет в наличии
26 329 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарборозпилювач Wagner Control Pro 250 M (0.55 кВт, 1.25 л/хв) (2371053). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wagner |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.6 кг |
| Дополнительно | виносний компресор, регулювання ширини факела, регулювання подачі розпилючої суміші |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Объем | без баку |
| Мощность | споживана потужність - 550 Вт |
| Производительность | 1.25 л/хв |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Давление | 110 бар |
- Цена: 26 329 ₴
