
Алмазный отрезной диск Distar Gres Master 1A1R (125х1.4х22.23 мм) (11115160010)
- Готово к отправке
- Код: 11115160010
1 285 ₴
1 098 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний диск Distar Gres Master 1A1R (125х1.4х22.23 мм) (11115160010). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Обрабатываемый материал | керамограніт, кераміка |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для електрорізів |
| Тип | суцільний (турбохвиля) |
| Тип різу | сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 1.4 мм |
- Цена: 1 098 ₴





