
Алмазный отрезной диск Distar Technic Advanced (125х2.2/1.4х22.23 мм) (14315347010)
- Готово к отправке
- Код: 14315347010
782 ₴
698 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний диск Distar Technic Advanced (125х2.2/1.4х22.23 мм) (14315347010). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 11 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Обрабатываемый материал | бетон, цегла, мармур |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для електрорізів |
| Тип | сегментний |
| Тип різу | сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 2.2/1.4 мм |
- Цена: 698 ₴




