
Алмазный отрезной круг Distar Turbo Elite Active (230x2.6x22.23 мм) (10216025017)
- Готово к отправке
- Код: 10216025017
1 304 ₴
1 185 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний круг Distar Turbo Elite Active (230x2.6x22.23 мм) (10216025017). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 9 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Обрабатываемый материал | граніт, камінь, цегла, кераміка, мармур, плитка |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для електрорізів |
| Тип | турбохвиля |
| Тип різу | сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 2.6 мм |
- Цена: 1 185 ₴





