
Садовый измельчитель электрический Bosch AXT 25 D (2.5 кВт) (0600803103)
- Нет в наличии
- Код: 0600803103
28 056 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач електричний Bosch AXT 25 D (2.5 кВт) (0600803103). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | колеса |
| Комплектация | завантажувальна вирва, проштовхувач, контейнер для подрібненого матеріалу |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 650 Нм |
| Максимальна товщина гілки | 40 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 2.5 кВт |
| Производительность | до 175 кг/год |
| Уровень шума | 81 дб(A) |
| Різальна система | фрезерна |
| Тип питания | електричний |
| травозбірник | 53 л |
| Скорость вращения вала | 40 об/хв |
- Цена: 28 056 ₴



