
Лазерный нивелир Bosch UniversalLevel 360 Premium Set + штатив TT 150 + держатель MM 3 (0603663E07)
- Нет в наличии
- Код: 0603663E07
8 603 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 Premium Set + штатив TT 150 + тримач MM 3 (0603663E07). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Габаритні розміри | 114х66х111 мм |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 4x1.5 В LR6 (AA) батареї, чохол, штатив алюмінієвий ТТ 150 |
| Лазерный диод | 500-540 нм, <10 мВт |
| Проекція | 2 лінії |
| Рабочий диапазон | 24 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 64 |
| Температура використання | від -5 до 40°C |
| Температура експлуатації | від -20 до 70 °C |
| Тип питания | 4x1.5 В LR6 (AA) |
| Точність | ±0.4 мм/м |
- Цена: 8 603 ₴





