
Пусковое зарядное устройство Hyundai HYP 300 (12 В, 300-600 А)
- Готово к отправке
- Код: HYP 300
2 650 ₴
2 366 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пусковий зарядний пристрій Hyundai HYP 300 (12 В, 300-600 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А*год |
| Дополнительно | рекомендований об'єм бензинового двигуна- до 6 л; рекомендований об'єм дизельного двигуна- до 3 л; ліхтар (постійний / мигаючий / SOS). |
| Комплектация | клеми системи стартера, USB/Type-C кабель, посібник користувача, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Разъем | вихід Type-C5В / 2А, вихід USB 3.05В / 3А; 9В / 2А; 12В / 1,5А |
| Струм заряджання акумулятора | пусковий струм - 300 А, піковий струм- 600 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 2 366 ₴




