
Лестница-трансформер стеклопластиковая BLUETOOLS (4х5 ступенек) (220-9024)
- Нет в наличии
- Код: 220-9024
8 063 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер склопластикова BLUETOOLS (4х5 сходинок) (220-9024). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Материал | Стеклопластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.4 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.79 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 5.61 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.48 м |
| Габарити сходинки | 315х31х31 мм |
| Дополнительно | рифлені сходи, посилені замки, антиковзкі ножки |
| Цвет | Оранжевый |
| Кількість секцій / сходинок | 4х5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Профіль | прямокутний (товщина 2.5 мм, ширина 62 мм) |
| Ширина у вигляді помосту | 3.62 м |
- Цена: 8 063 ₴









