
Лестница-трансформер алюминиевая BLUETOOLS (4х3 ступени) (220-9012)
- Нет в наличии
- Код: 220-9012
5 219 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва BLUETOOLS (4х3 сходинки) (220-9012). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12,2 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 1,7 м |
| Висота у вигляді помосту | 0,95 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 3,5 м |
| Висота у складеному вигляді | 0,95 м |
| Цвет | Серый |
| Кількість секцій / сходинок | 4х3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Товщина профілю | 20 мм |
| Товщина стінки профілю | 1,2 мм |
| Ширина профиля | 62 мм |
- Цена: 5 219 ₴









