
Отвертка с храповым механизмом и битами Bosch (7 шт.) (1600A032UZ)
- Нет в наличии
- Код: 1600A032UZ
624 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з храповим механізмом і бітами Bosch (7 шт.) (1600A032UZ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.129 кг |
| Дополнительно | храповий механізм, магнітний тримач біт |
| Общая длина | 111 мм |
| Комплектация | тримач; шліцьова SL 4 мм, хрестоподібна PH2, хрестоподібна PZ1, хрестоподібна PZ2, зірочка TX25, шестигранник HEX 5 мм. |
| Количество зубцов | 36 |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Робоча довжина | 28 мм |
| Руків'я | двокомпонентне |
| Хвостовик | 10 мм |
- Цена: 624 ₴




