
Дрель ударная Milwaukee PDE 16 RP (0.63 кВт, 950 об/мин, 59 Н*м) (4933409206)
- Нет в наличии
- Код: 4933409206
11 330 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Milwaukee PDE 16 RP (0.63 кВт, 950 об/хв, 59 Н*м) (4933409206). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | з ударом |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 59 Н*м |
| Патрон | швидкозажимний 1.5–13 мм |
| Мощность | 630 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-950 об/хв |
- Цена: 11 330 ₴





