
Дрель Milwaukee PDE 13 RX (0.63 кВт, 2900 об/мин, 21 Н*м) (4933409200)
- Нет в наличии
- Код: 4933409200
10 169 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Milwaukee PDE 13 RX (0.63 кВт, 2900 об/хв, 21 Н*м) (4933409200). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 320х260х90 мм |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 15 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 21 Н*м |
| Патрон | швидкозажимний 1.5–13 мм |
| Мощность | 0.63 кВт |
| Скорость вращения вала | 0-2900 об/хв |
- Цена: 10 169 ₴






