
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Milwaukee M12 FDD2-0 (12 В, без АКБ, 45 Н*м) (4933479872)
- Нет в наличии
- Код: 4933479872
7 838 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Milwaukee M12 FDD2-0 (12 В, без АКБ, 45 Н*м) (4933479872). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | довжина 151 мм |
| Дополнительно | реверс, індикатор рівня заряду акумулятора, підсвічування |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, гарантійний талон, інструкція з експлуатації, коробка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 45 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | безударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 1550 об/хв |
- Цена: 7 838 ₴









