
Коронка биметаллическая Bosch HSS Progressor (44 мм) (2608584632)
- Нет в наличии
- Код: 2608584632
605 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка біметалева Bosch HSS Progressor (44 мм) (2608584632). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 40х44х44 мм |
| Диаметр | 44 мм |
| Обрабатываемый материал | дерево, метал, пластик |
| Підходить для | для дрилів, для свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 40 мм |
| Тип | коронка біметалічна, зубчаста |
| Тип різу | сухий різ |
| Хвостовик | Bosch Power Change |
- Цена: 605 ₴
