Бензиновый трактор-газонокосилка AL-KO Comfort 18-111.2 HDS (12.9 л.с.) (123015)
- Нет в наличии
- Код: 123015
206 387 ₴
+380 (96) 033-74-84
Бензиновый трактор-газонокосилка AL-KO Comfort 18-111.2 HDS (12.9 л.с.) (123015)Нет в наличии
206 387 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий трактор-газонокосарка AL-KO Comfort 18-111.2 HDS (12.9 л.с.) (123015). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Характеристики двигателя | |
| Марка двигателя | Briggs&Stratton Powerbuilt 4175 |
| Объем топливного бака | 7 л |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 222 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Дополнительно | бічний викид, можливість встановлення навісного обладнання, фари |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 15x 6.0-6 / 18x 8.5-8 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 500 куб.см |
| Площадь обработки | 60 соток |
| Мощность | 12.9 к.с. |
| Привод | задній |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пересування | самохідна |
| травозбірник | немає |
| Скорость передвижения | 8 км/год |
| Ширина обработки | 1100 мм |
- Цена: 206 387 ₴
