
Электрическая газонокосилка AL-KO Comfort 38.2 E (1.6 кВт, 380 мм) (113852)
- Готово к отправке
- Код: 113852
8 472 ₴
7 564 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка AL-KO Comfort 38.2 E (1.6 кВт, 380 мм) (113852). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-75 мм |
| Габаритні розміри | 750х520х430 мм |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, індикатор рівня заповненості травозбірника, регулюється висота ручки |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 155 / 220 мм |
| Комплектация | травозбірник |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Площадь обработки | 600 кв.м |
| Мощность | 1600 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 6-ступінчаста |
| травозбірник | 45 л, комбінованний (тканина/пластик) |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 7 564 ₴



