
Электрическая газонокосилка AL-KO Comfort 32.2 E (1.2 кВт, 320 мм) (113851)
- Нет в наличии
- Код: 113851
8 401 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка AL-KO Comfort 32.2 E (1.2 кВт, 320 мм) (113851). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-75 мм |
| Габаритні розміри | 750х520х430 мм |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, індикатор рівня заповненості травозбірника, регулювання висоти ручки |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 155 / 180 мм |
| Комплектация | травозбірник |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Площадь обработки | 300 кв.м |
| Мощность | 1200 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 6-ступінчаста |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, комбінованний (тканина/пластик) |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 8 401 ₴



