
Электрическая газонокосилка AL-KO Easy 32.2 E (1.2 кВт, 320 мм) (113849)
- Нет в наличии
- Код: 113849
7 359 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка AL-KO Easy 32.2 E (1.2 кВт, 320 мм) (113849). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-75 мм |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, індикатор рівня заповненості травозбірника |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 155 / 180 мм |
| Комплектация | травозбірник |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Площадь обработки | 250 кв.м |
| Мощность | 1200 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 6-ступінчасте |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, пластик |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 7 359 ₴



