
Механическая газонокосилка AL-KO RazorCut 28.1 HM (220 мм) (113864)
- Нет в наличии
- Код: 113864
3 107 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Механічна газонокосарка AL-KO RazorCut 28.1 HM (220 мм) (113864). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 14-35 мм (4 позиції) |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 220 мм |
| Комплектация | без травозбірника |
| Площадь обработки | 150 кв.м |
| Різальна система | 5 ножів на барабані |
| Ширина обработки | 220 мм |
- Цена: 3 107 ₴


