
Отвертка с храповым механизмом и битами BOSCH CR-V (19 шт., 36 Нм) (1600A02Z9A)
- Готово к отправке
- Код: 1600A02Z9A
1 019 ₴
871 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з храповим механізмом і бітами BOSCH CR-V (19 шт., 36 Нм) (1600A02Z9A). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.306 кг |
| Дополнительно | храповий механізм, магнітний тримач біт |
| Общая длина | 225 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 36 Нм |
| Количество зубцов | 36 |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Робоча довжина | 80 мм |
| Руків'я | двокомпонентне |
| Хвостовик | 10 мм |
- Цена: 871 ₴

