
Отвертка с храповым механизмом и битами Bosch (7 шт., 50 Нм) (1600A032UY)
- Готово к отправке
- Код: 1600A032UY
618 ₴
552 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з храповим механізмом і бітами Bosch (7 шт., 50 Нм) (1600A032UY). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.129 кг |
| Дополнительно | храповий механізм, магнітний тримач біт |
| Общая длина | 111 мм |
| Комплектация | тримач; шліцьова SL 4 мм, хрестоподібна PH2, хрестоподібна PZ1, хрестоподібна PZ2, зірочка TX25, шестигранник HEX 5 мм. |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Нм |
| Количество зубцов | 36 |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Робоча довжина | 28 мм |
| Руків'я | двокомпонентне |
| Хвостовик | 10 мм |
- Цена: 552 ₴




