
Отвертка с храповым механизмом и битами Bosch (12 шт., 50 Нм) (1600A032V0)
- Нет в наличии
- Код: 1600A032V0
990 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з храповим механізмом і бітами Bosch (12 шт., 50 Нм) (1600A032V0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.258 кг |
| Дополнительно | храповий механізм, магнітний тримач біт |
| Общая длина | 207 мм |
| Комплектация | тримач; насадки: шліцьова SL 4 мм, шліцьова SL 5 мм, шліцьова SL 6 мм, хрестоподібна PH1, хрестоподібна PH2, хрестоподібна PZ1, хрестоподібна PZ2, хрестоподібна PZ3, зірочка TX20, зірочка TX25, шестигранник HEX 4,0 мм, шестигранник HEX 5 мм. |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Нм |
| Количество зубцов | 36 |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Робоча довжина | 80 мм |
| Руків'я | двокомпонентне |
| Хвостовик | 10 мм |
- Цена: 990 ₴



