
Отвертка с Т-образной рукояткой и храповым механизмом Bosch (46 Нм) (1600A02Z9S)
- Готово к отправке
- Код: 1600A02Z9S
578 ₴
525 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Викрутка з Т-подібним руків'ям і храповим механізмом Bosch (46 Нм) (1600A02Z9S). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.165 кг |
| Дополнительно | храповий механізм, магнітний тримач біт |
| Общая длина | 109 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 46 Нм |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Робоча довжина | 28 мм |
| Руків'я | Т-подібне, двокомпонентне |
| Хвостовик | 10 мм |
- Цена: 525 ₴



