
Напольная сушилка для белья EuroGold MAGIC 0507U+EGI-HP (20 м)
- Нет в наличии
- Код: 0507U+EGI-HP
1 288 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлогова сушарка для білизни EuroGold MAGIC 0507U+EGI-HP (20 м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Дополнительно | антиковзка поверхня, термостійкий матеріал килимка Helper |
| Загальна довжина струн | 20 м |
| Комплектация | у подарунок до сушарки килимок для прасування Helper; захисні насадки, насадки для сушіння шкарпеток |
| Максимальная нагрузка | до 20 кг |
| Материал | метал; килимка Helper - 100% бавовна, 2 шари, підкладка - 4 мм |
| Размер в сложенном виде | 1110х580х80 мм; килимка Helper: 700x500 мм |
- Цена: 1 288 ₴



