
Аккумуляторная дрель-шуруповерт GTM DS12/30 (12 В, 2х1.5 А*ч, 30 Н*м) (2689)
- Нет в наличии
- Код: 2689
2 657 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шурупокрут GTM DS12/30 (12 В, 2х1.5 А*год, 30 Н*м) (2689). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1.14 кг |
| Габаритні розміри | 180x52x185 мм |
| Дополнительно | індикатор заряду, реверс, підсвічування |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 6 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | акумулятор Li-Ion, 12 В, 1.5 А*год (2 шт.), зарядний пристрій 12 В 1.5 А, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 Н*м |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 10 мм (безключевий) |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-400 / 0-1400 об/хв |
- Цена: 2 657 ₴



