
Аккумуляторная дрель-шуруповерт GTM DS18/40P (18 В, без АКБ, 40 Н*м) (2822)
- Нет в наличии
- Код: 2822
1 723 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт GTM DS18/40P (18 В, без АКБ, 40 Н*м) (2822). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.78 кг |
| Габаритні розміри | 225x73x222 мм |
| Дополнительно | реверс, підсвічування, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 8 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | без АКБ и ЗП, пластиковий кейс, інструкція, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40 Н*м |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 10 мм (безключевий) |
| Скорость вращения вала | 0-420 / 0-1600 об/хв |
- Цена: 1 723 ₴

