
Аккумуляторная дрель-шуруповерт ударная GTM DS12/38BL (18 В, 2х4 А*ч, 80 Н*м) (2898)
- Нет в наличии
- Код: 2898
8 923 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт ударний GTM DS12/38BL (18 В, 2х4 А*год, 80 Н*м) (2898). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 1.6 кг |
| Габаритні розміри | 212x74x222 мм |
| Дополнительно | індикатор заряду, реверс, підсвічування |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | кейс, зарядний пристрій, 2шт. акумулятор 4А*год, документація |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 80 Н*м |
| Количество ударов | 5200-18200 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм (безключевий) |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-450 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 8 923 ₴



