
Аккумуляторная дрель-шуруповерт GTM DS18/50BL (18 В, без АКБ, 50 Н*м) (3093)
- Нет в наличии
- Код: 3093
2 167 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт GTM DS18/50BL (18 В, без АКБ, 50 Н*м) (3093). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.42 кг |
| Габаритні розміри | 225x73x222 мм |
| Дополнительно | індикатор заряду, реверс, підсвічування |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 8 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, гак для носіння на поясі, інструкція з експлуатації, пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Н*м |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм (безключевий) |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 400 / 1400 об/хв |
- Цена: 2 167 ₴



