
Аккумуляторная дрель-шуруповерт ударная GTM DSI18/80BL (18 В, без АКБ, 80 Н*м) (3094)
- Нет в наличии
- Код: 3094
4 461 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт ударний GTM DSI18/80BL (18 В, без АКБ, 80 Н*м) (3094). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Габаритні розміри | 212x74x222 мм |
| Дополнительно | індикатор заряду, реверс, підсвічування, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, додаткова рукоятка, гак для носіння на поясі, пластиковий кейс, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 80 Н*м |
| Количество ударов | 5200-18200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм (безключевий) |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-450 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 4 461 ₴



