
Аккумуляторная дрель-шуруповерт ударная GTM DSI18/60BL (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (3415)
- Нет в наличии
- Код: 3415
3 459 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт ударний GTM DSI18/60BL (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (3415). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | 212x74x222 мм |
| Дополнительно | реверс, підсвічування, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, пластиковий кейс, інструкція, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Н*м |
| Количество ударов | 5200-18200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм (безключевий) |
| Скорость вращения вала | 0-420 / 0-1600 об/хв |
- Цена: 3 459 ₴



