
Мойка высокого давления GTM LT505-2200B (2.2 кВт, 420 л/ч) (33007)
- Нет в наличии
- Код: 33007
7 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску GTM LT505-2200B (2.2 кВт, 420 л/год) (33007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| Довжина шлангу | 8 метрів |
| Комплектация | шланг високого тиску 8 м, пістолет з регульованою форсункою, турбо-насадка, фільтр грубого очищення, інструкція, картонна коробка |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 2200 Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Давление | 170 бар |
- Цена: 7 699 ₴

