
Минимойка высокого давления GTM LT407-2000A C (2 кВт, 390 л/ч) (32980)
- Нет в наличии
- Код: 32980
5 650 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску GTM LT407-2000A C (2 кВт, 390 л/год) (32980). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Довжина шлангу | 8 метрів |
| Комплектация | шланг високого тиску 8 м, пістолет з регульованою форсункою, піноутворювальна насадка, турбо-насадка, фільтр грубого очищення, інструкція, картонна коробка |
| Материал | пластик/метал |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 390 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Давление | 150 бар |
- Цена: 5 650 ₴




