
Аккумуляторная угловая шлифмашина GTM AGC18/125BL (18 В, 2х4 А*ч, 125 мм) (2693)
- Нет в наличии
- Код: 2693
8 475 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL (18 В, 2х4 А*год, 125 мм) (2693). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.85 кг |
| Дополнительно | 3-ступеневе регулювання обертів, підтримання обертів під навантаженням, захист від перевантаження, індикація зарядки |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | 2 шт. акумулятор Li-Ion 18 В 4 А*год, зарядний пристрій 18 В 4 А, захисний кожух, додаткова рукоятка, ключ, інструкція з експлуатації, пластиковий кейс |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Скорость вращения вала | 8500 об/хв |
- Цена: 8 475 ₴



