
Поршневой воздушный компрессор GTM KCH2070A-50L (2.2 кВт, 300 л/мин, 50 л) (27155)
- Готово к отправке
- Код: 27155
26 463 ₴
23 213 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поршневий повітряний компресор GTM KCH2070A-50L (2.2 кВт, 300 л/хв, 50 л) (27155). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 56 кг |
| Объем ресивера | 50 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество цилиндров | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Дополнительно | колеса і рукоятка для транспортування, 2 манометра, 2 швидкознімних з'єднання |
| Комплектация | картонна коробка |
| Мощность | 2200 Вт |
| Привод | прямий |
| Производительность | 300 л/хв |
| Тип | масляний, поршневий |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Давление | 10 бар |
- Цена: 23 213 ₴


