
Поршневой воздушный компрессор GTM KCJ3100-300L (11 кВт, 1500 л/мин, 300 л, ~3ф, 400 В) (27161)
- Нет в наличии
- Код: 27161
110 031 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поршневий повітряний компресор GTM KCJ3100-300L (11 кВт, 1500 л/хв, 300 л, ~3ф, 400 В) (27161). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Количество цилиндров | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 190 кг |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Дополнительно | активне примусове охолодження двигуна, великі ребра теплообмінника, колеса і рукоятка для транспортування, 2 манометра, 2 виходи з швидкознімним з'єднанням |
| Комплектация | картонна коробка |
| Объем ресивера | 300 л |
| Мощность | 11000 Вт |
| Привод | ремінний |
| Производительность | 1500 л/хв |
| Тип | масляний, поршневий |
| Тип питания | від мережі 380 В |
| Давление | 10 бар |
- Цена: 110 031 ₴

