
Домкрат гидравлический бутылочный GTM TH812001 (12 т) (32922)
- Готово к отправке
- Код: 32922
8 751 ₴
7 744 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH812001 (12 т) (32922). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 590 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.2 кг |
| Висота зацепу | 235 мм |
| Габаритні розміри | 186x175x230 мм |
| Дополнительно | робочий хід - 265 мм |
| Применение | автосервіс, промисловість, побутове використання |
| Максимальная нагрузка | 12000 кг |
| Робочий механізм | гідравлічний |
| Тип | домкрат пляшковий, двоштоковий |
- Цена: 7 744 ₴


