
Домкрат гидравлический бутылочный GTM Т90504 (5 т) (32758)
- Готово к отправке
- Код: 32758
1 595 ₴
1 363 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90504 (5 т) (32758). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 413 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Висота зацепу | 216 мм |
| Габаритні розміри | 112x96x216 мм |
| Дополнительно | різьбoвий штoк - 70 мм, робочий хід - 127 мм |
| Применение | автосервіс, промисловість, побутове використання |
| Максимальная нагрузка | 5000 кг |
| Робочий механізм | гідравлічний |
| Тип | домкрат пляшковий |
- Цена: 1 363 ₴


